AKINSOFT QR Menü Entegrasyonları

Entegrasyonlar ile Tüm Çözümler Bir Arada

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine geliştirilen QR Menü entegrasyonları ile tüm süreçleri kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz.

WOLVOX Restoran Yönetimi - AKINSOFT QR Menü

WOLVOX Restoran Yönetimi

Restoran, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerdeki tüm süreçler için geliştirdiğimiz WOLVOX Restoran Yönetimi programımız ile tüm muhasebe sipariş ve üretim süreçlerinizi profesyonelce yönetmenin keyfini çıkartın.

Detaylar

MyFranchise

Sözleşmeyle bağlı şubeleri denetlemek ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzerine geliştirilen MyFranchise Yönetim Sistemi ile şubelerin bir kısım ihtiyaçları, günlük operasyonları içerisinde ihtiyaç duydukları malzemeleri, ürün yönetimini tüm aşamaları takip ederek yönetebilirsiniz.

Detaylar
MyFranchise
Garson Çağrı Sistemi - AKINSOFT QR Menü

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz işletmenizde keyifli vakit geçirirken sürekli garson takibi yapmadan ihtiyaç halinde masalarında bulunan butona tıklayarak garsonu çağırma, hesap ödeme vb. işlemlerini kolayca halletsinler. Garson Çağrı Sistemlerimiz müşteri memnuniyetinize sağladığı yüksek katkı ile sizin ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak.

Detaylar

Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon

Kendi Sisteminizi online yemek sipariş sistemi hesaplarınız ile entegre ederek hızlı ve sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkartın. Entegrasyon ekranında online siparişlerinizi yöneterek kazancınızı arttırabilirsiniz. Gün sonunda tüm işlemlerinizi raporlayabilirsiniz.

Detaylar
Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon - AKINSOFT QR Menü
MyRezzta ile Entegrasyon - AKINSOFT QR Menü

MyRezzta

MyRezzta ile kendi alan adınız üzerinden yada MyRezzta üzerinden oluşturacağınız domain adresiyle, çok kısa sürede online sipariş almaya başlayabilirsiniz. Üstelik ilave komisyon bedeli ödemek yok. Üstelik de işletmenizin en önemli kazanımı olan müşterilerinize dair bilgiler de her an elinizin altında.

Detaylar

Restoran PDA - Tablet Menü

Müşterilerinizden siparişleri alarak, üretim birimlerine iletmek ve siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi için "Restoran Pda" ve menülerinizin görsel sunumunu zenginleştirmek için "Dijital tablet menü" kullanabilirsiniz.

Detaylar
Restoran PDA - Tablet Menü - AKINSOFT QR Menü
Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu - AKINSOFT QR Menü

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Faturalandırma işlemlerini satış sistemlerinize entegre edebilir, satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayarak kasaya yapılan ödemeleri nakit, banka pos, alternatif ödeme vb. şekillerde kolayca raporlayabilirsiniz. Online ve Offline işlem alma opsiyonları sağlayan cihazlar için inceleme yapabilirsiniz.

Detaylar
7 Gün Ücretsiz Deneyin *Kredi Kartı Gerektirmez