AKINSOFT QR Menü Entegrasyonları

Entegrasyonlar ile Tüm Çözümler Bir Arada

İşletmenizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine geliştirilen QR Menü entegrasyonları ile tüm süreçleri kusursuz bir şekilde takip edebilirsiniz.

WOLVOX Restoran Yönetimi

Restoran, cafe, bar, kahve dükkanları ve pastanelerdeki tüm süreçler için geliştirdiğimiz WOLVOX Restoran Yönetimi programımız ile tüm muhasebe sipariş ve üretim süreçlerinizi profesyonelce yönetmenin keyfini çıkartın.

Detaylar
WOLVOX Restoran Yönetimi - AKINSOFT QR Menü
Garson Çağrı Sistemi - AKINSOFT QR Menü

Garson Çağrı Sistemi

Müşterileriniz işletmenizde keyifli vakit geçirirken sürekli garson takibi yapmadan ihtiyaç halinde masalarında bulunan butona tıklayarak garsonu çağırma, hesap ödeme vb. işlemlerini kolayca halletsinler. Garson Çağrı Sistemlerimiz müşteri memnuniyetinize sağladığı yüksek katkı ile sizin ve müşterilerinizin vazgeçilmezi olacak.

Detaylar

Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon

Kendi Sisteminizi online yemek sipariş sistemi hesaplarınız ile entegre ederek hızlı ve sorunsuz entegrasyonun keyfini çıkartın. Entegrasyon ekranında online siparişlerinizi yöneterek kazancınızı arttırabilirsiniz. Gün sonunda tüm işlemlerinizi raporlayabilirsiniz.

Detaylar
Online Yemek Sipariş Sistemleri ile Entegrasyon - AKINSOFT QR Menü
Restoran PDA - Tablet Menü - AKINSOFT QR Menü

Restoran PDA - Tablet Menü

Müşterilerinizden siparişleri alarak, üretim birimlerine iletmek ve siparişin hazırlanma sürecini garsonun takip edebilmesi için "Restoran Pda" ve menülerinizin görsel sunumunu zenginleştirmek için "Dijital tablet menü" kullanabilirsiniz.

Detaylar

Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu

Faturalandırma işlemlerini satış sistemlerinize entegre edebilir, satılan ürünlerin stoklarınızdan düşmesini sağlayarak kasaya yapılan ödemeleri nakit, banka pos, alternatif ödeme vb. şekillerde kolayca raporlabilirsiniz. Online ve Offline işlem alma opsiyonları sağlayan cihazlar için inceleme yapabilirsiniz.

Detaylar
Yeni Nesil ÖKC Entegrasyonu - AKINSOFT QR Menü
7 Gün Ücretsiz Deneyin *Kredi Kartı Gerektirmez